Mieszkańcy biorący udział w konsultacjach będą mogli zapoznać się z materiałami prezentującymi projekt a następnie wypełnić ankietę w formie online bądź w stacjonarnie w formie papierowej.

    Ankieta przygotowana jest w sposób umożliwiający łatwe uzupełnienie, nawet przez osoby z niewielkim doświadczeniem w pracy z komputerem, tym samym nie wymaga od osoby udzielającej odpowiedzi specjalistycznych narzędzi – jedynie przeglądarki internetowej lub powszechnie występujących w przedsiębiorstwach oraz jednostkach administracyjnych programów biurowych. Ankiety on-line można wypełniać na komputerach stacjonarnych i laptopach, a także na urządzeniach mobilnych.

  Z uwagi na obowiązujący stan epidemii, wprowadzony na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20.03.2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 z późn. zm.), Wykonawca w maksymalnym stopniu wykorzysta możliwości zdalnego konsultowania projektu.

   Wynikiem konsultacji będą m.in.: uwzględnienie potrzeb mieszkańców i interesariuszy w przygotowywanym studium, wykrycie i uwzględnienie przeszkód w realizacji, zebranie informacji do innych analiz oraz poznanie i uwzględnienie opinii o zaprezentowanym materiale dotyczącym Projektu.

 

Link do wypełnienia ankiety w formie online:

https://forms.gle/YwwboBdntqDferDt9

Link do materiałów:

https://drive.google.com/file/d/1oYEIRsiIofGFrRUInqbjMQggdEyD1vfa/view?usp=sharing

Data opublikowania: 10:55, 15 września 2021

Kategorie: Wiadomości