Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krasnymstawie
pod patronatem Wójta Gminy Krasnystaw

ogłasza

Konkurs plastyczny skierowany jest do uczniów placówek oświatowych z terenu Gminy Krasnystaw z podziałem na poszczególne placówki i tematy prac:

  • „Letnie zabawy- lato w profilaktyce”– konkurs skierowany do uczniów Gminnych Przedszkoli i Oddziałów Przedszkolnych z Gminy Krasnystaw (I grupa wiekowa- klasa „O” tj.5-6 latki)
  • „Letnia podróż- lato w profilaktyce”– konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Małochwieju Dużym (I grupa wiekowa – klasa I-IV, II grupa wiekowa – klasa V-VIII)
  • „Mój wiosenny spacer- wiosna w profilaktyce” – konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej (I grupa wiekowa – klasa I-IV, II grupa wiekowa – klasa V-VIII)
  • Jesienny odpoczynek- jesień w profilaktyce”– konkurs skierowany jest do uczniów Zespołu Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krupem (I grupa wiekowa – klasa I-IV, II grupa wiekowa – klasa V-VIII)
  • „Zimowe przygody- zima w profilaktyce” – konkurs skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Jaślikowie oraz do uczniów Zespołu Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej im. Stanisława Konarskiego w Krasnymstawie (I grupa wiekowa – klasa I-IV, II grupa wiekowa – klasa V-VIII)

Termin składania prac – do dnia 7 czerwca 2024 r. do godz. 14:00 (prace składane są do sekretariatów szkół i przedszkoli).

Uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród zwycięzcom oraz wyróżnionym autorom prac nastąpi w terminie uzgodnionym przez organizatorów z placówką oświatową, o czym zainteresowani zostaną poinformowani.

Więcej informacji znajduje się w regulaminach dostępnych na stronie Urzędu Gminy Krasnystaw oraz na stronach gminnych placówek oświatowych.

Pliki do pobrania

Data opublikowania: 14:05, 23 maja 2024

Kategorie: Aktualności