qestingOrganizatorzy drugiej edycji rowerowej gry terenowej po gminie Krasnystaw przedłużyli termin przesyłania zgłoszeń. Amatorzy wypoczynku na dwóch kółkach, którzy chcą lepiej poznać ciekawe miejsca i dać sobie szansę na lot balonem, mają na rozwiązanie krzyżówki i przesłanie zdjęć dodatkowe trzy dni.

   Zabawę organizuje Gminne Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej, które czeka na zgłoszenia do 25 sierpnia.

   By wziąć udział w grze wystarczy mieć rower, smartfon z mapami, aplikacją do odczytywania kodów QR i dostępem do internetu oraz broszurę z krzyżówką. Za pomocą map Google i kodów QR trzeba przejechać trasę długości około 20 kilometrów, w wybranych miejscach odnaleźć dwa kody QR i odpowiedzieć na pytania, wpisując hasła do diagramu krzyżówki. W wersji elektronicznej można ją pobrać ze strony: www.gck.p9.pl, a w formie papierowej w siedzibie GCK w Siennicy Nadolnej.

   W losowaniu nagród wezmą udział tylko ci rowerzyści, którzy podadzą główne hasło krzyżówki, zrobią 7 zdjęć z miejsc, które odwiedzili i prześlą całość mailem wraz z odpowiednim formularzem na adres: kontakt@gck.p9.pl.

  Losowanie nagród odbędzie się w sobotę 27 sierpnia podczas festynu „Przystanek wakacje” w osiedlu Cukrowni w Siennicy Nadolnej.

Data opublikowania: 08:19, 23 sierpnia 2022

Kategorie: Wiadomości