pl lad

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie informuje, że by wspierać Państwa w codziennej pracy i ułatwiać Państwu interpretację i zastosowanie nowych rozwiązań zawartych w Polskim Ładzie, codziennie w dni robocze w godzinach od 8:00 do 19:00 pracownicy udzielają informacji

  o nowych rozwiązaniach podatkowych. Informacje można uzyskać w siedzibie Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie lub kontaktując się telefonicznie na numery telefonów: 609 767 195 lub 82 575 68 62 lub 82 576 55 90.

   Zapraszam do odwiedzenia portalu https://wiecejwportfelach.gov.pl/ gdzie znajdują się najważniejsze informacje pracowników, pracodawców, przedsiębiorców i seniorów. Jest tam też zakładka dotycząca wsparcia dla rodzin.

   Przygotowany został również dział „pytania i odpowiedzi” Q&A, w którym są odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania na temat reformy podatkowej.

   Informacje dotyczące nowych rozwiązań są też dostępne na stronie internetowej http://www.podatki.gov.pl/ a także na stronie Urzędu Skarbowego w Krasnymstawie http://www.lubelskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-krasnymstawie oraz Izby Administracji Skarbowej w Lublinie https://www.lubelskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-lublinie .

 

Z wyrazami szacunku                     Naczelnik Urzędu Skarbowego w KrasnymstawieMarek Woźnica                          

Data opublikowania: 07:33, 14 stycznia 2022

Kategorie: Wiadomości