Znany m.in. z telewizyjnego programu „Mam Talent” Rafał Mulka wystąpi w Gminnym Centrum Kultury w Krasnymstawie z siedzibą w Siennicy Nadolnej. Artysta, zaliczany do grona najlepszych iluzjonistów w Polsce, zaprasza w „Magiczną podróż” do Teatru Iluzji w piątek 27 stycznia o 17.00.

    W zapowiedzi spektaklu można przeczytać, że: „Magia to siła, która od zawsze przyciągała i fascynowała ludzi. Pozornie niemożliwe do zrealizowania sztuczki urzekają swoją tajemniczością oraz zostawiają widzów w poczuciu oszołomienia”. Właśnie takie efekty osiąga Rafał Mulka.

    Twórca Beskidzkiego Teatru Iluzji jest znany szerszej publiczności m.in. za sprawą występu w półfinale czwartej edycji programu „Mam Talent”. Rafał Mulka jest również autorem wirtualnego projektu „Akademia Magii”, który zgromadził ponad 6 milionów widzów.

    Piątkowy pokaz poprzedzi wręczenie nagród laureatom konkursu tradycyjnych ozdób bożonarodzeniowych, w którym jury oceniło prawie 80 propozycji.

    Magiczny spektakl to także ostatnia propozycja GCK w Siennicy Nadolnej na tegoroczne ferie. W tym tygodniu placówka zaprasza jeszcze w czwartek 26 stycznia na zabawy kulinarne i wyjazd do kina, a w piątkowe przedpołudnie na turniej tenisa stołowego.

    Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 82 577 06 25 lub mailowo pod adresem: kontakt@gck.p9.pl.

m

Data opublikowania: 12:45, 25 stycznia 2023

Kategorie: Wiadomości