IMG 7370 2Po ponad 35 latach pracy w Urzędzie Gminy Krasnystaw Pani Urszula Garbal przeszła na emeryturę. Na pożegnanie od przedstawicieli władz samorządowych oraz byłych już koleżanek i kolegów z pracy odebrała podziękowania i życzenia realizacji nowych planów.

Pani Urszula Garbal zanim pojawiła się w urzędzie w latach 1980 – 1985 pracowała w Spółdzielni Kółek Rolniczych i w Cukrowni Krasnystaw. Kolejnym miejscem jej pracy był Urząd Gminy Krasnystaw, gdzie została zatrudniona 1 kwietnia 1985 roku. Pracowała tutaj jako referent i inspektor, a 26 lipca 1990 roku została sekretarzem gminy. Jej ostatnim zajęciem była obsługa rady gminy, którą zajmowała się jako inspektor od 27 sierpnia 2014 do 26 listopada 2020 roku.

Za zaangażowanie, życzliwość i wieloletnią współpracę w imieniu władz oraz koleżanek i kolegów Pani Urszuli dziękowali m.in. wójt gminy Krasnystaw Edyta Gajowiak-Powroźnik, przewodniczący rady gminy Krzysztof Golec, sekretarz gminy Krzysztof Gałan i skarbnik Małgorzata Kościuk, wręczając upominki i kwiaty.

Żegnając Panią Urszulę Garbal byli już pracodawcy i współpracownicy życzyli jej zdrowia i pogody ducha oraz, by nowy rozdział życia obfitował w wiele ciekawych doświadczeń i był spełnieniem niezrealizowanych dotąd planów.

Data opublikowania: 17:11, 1 grudnia 2020

Kategorie: Wiadomości