Odnawialne źródła energii w gminie Krasnystaw

poniedziałek, 16 listopada 2015 r.

Uprzejmie informujemy, że gmina Krasnystaw podjęła starania o pozyskanie środków finansowych na realizację działań z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w planowanym projekcie zapraszamy do wypełnienia i złożenia poniższej ankiety.

 

Uwaga: Złożenie ankiety nie gwarantuje realizacji inwestycji. Realizacja zadania uzależniona jest od uzyskania środków unijnych.

Czytaj więcej...

Społeczność Małochwieja uczciła pamięć Protazego Wnorowskiego

P1016004
22 listopada 2015 r. w kaplicy pw. św. M.M. Kolbego w Małochwieju Dużym  miała miejsce uroczystość poświęcenia i odsłonięcia tablicy pamiątkowej poświeconej znanemu społecznikowi, nauczycielowi oraz kierownikowi szkoły w Małochwieju Dużym w latach 1901-1924 Panu Protazemu Wnorowskiemu. Okolicznością była przypadająca na dzień 21 listopada 140 rocznica jego urodzin.

Czytaj więcej...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

czwartek, 19 listopada 2015 r.

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Prognozuja się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości do 30 km/h, w porywach do 75 km/h, z kierunków zachodnich. Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych jest informacją orientacyjną. Wydawanie depeszy OSTRZEŻENIE unieważnia i anuluje wszystkie informacje dotyczące tego samego okresu zawarte w prognozie.

czytaj więcej ...

Obwieszczenie Wójta Gminy Krasnystaw

Obwieszczenie
Wójta Gminy Krasnystaw
z dnia 23 listopada 2015 r.

zawiadamia się o prowadzeniu oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn. „Budowa budynku inwentarskiego dla bydła: na działkach o numerach 857/1, i 857/2 i 858 położonych w miejscowości Stężyca Łęczyńska

czytaj więcej ...

Zaproszenie na XI sesję Rady Gminy Krasnystaw

Uprzejmie zawiadamiam, że w dniu 26 listopada  2015 r. (czwartek)  o godz. 11:00  zwołuję XI  sesję VII kadencji Rady Gminy Krasnystaw, która odbędzie się w sali posiedzeń Urzędu Gminy Krasnystaw ( pokój Nr 203 II piętro), ul. Marii Konopnickiej 4.

Czytaj więcej...

Apel do mieszkańców wsi Małochwiej Mały i Małochwiej Duży!

malochwiejW dniu 29 listopada 2015 r. w  całej Polsce rozpoczyna  się uliczna zbiórka darów na rzecz dzieci pn

O G Ó L N O P O L S K A AKCJA CHARYTATYWNA
"POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ"

 

Czytaj więcej...

Zakaz palenia śmieci - dla dobra nas wszystkich !!!

wtorek, 17 listopada 2015 r.

W związku z częstą praktyką spalania odpadów w domowych piecach, przypominamy wszystkim mieszkańcom, iż jest to najgorsza, najdroższa i najbardziej szkodliwa dla zdrowia i środowiska metoda „zagospodarowania odpadów".
Spalanie odpadów jest główną przyczyną emisji do atmosfery silnie trujących substancji, które negatywnie wpływają nie tylko na środowisko, ale przede wszystkim na zdrowie człowieka. Są przyczyną różnych groźnych chorób np. astmy oskrzelowej, alergicznego zapalenia skóry, alergii pokarmowych, a nawet chorób nowotworowych.

Czytaj więcej...

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2014
Download Joomla Templates
stat4u stat4u