Umowa na budowę drogi w Bzitem

W dniu 27 lipca 2016 r. podpisana została umowa pomiędzy Wojewodą Lubelskim a Gminą Krasnystaw w sprawie udzielenia dotacji celowej budżetu państwa w 2016 roku na zadanie realizowane w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019” pn. „Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Krasnystaw poprzez przebudowę drogi gminnej nr 109745L w miejscowości Bzite”.

Czytaj więcej...

Sposób na Sukces

logo SNSOgólnopolski konkurs "Sposób na Sukces" organizowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie rozstrzygnięty - mamy swojego laureata!

W dniu 28 czerwca 2016r. w Warszawie w Pałacu Belweder odbyła się uroczystość finałowa podsumowująca XVI edycję konkursu „ Sposób na sukces”.

Czytaj więcej...

Zapraszam na XVIII sesję VII kadencji Rady Gminy Krasnystaw

Uprzejmie zapraszam na XVIII sesję VII kadencji Rady Gminy Krasnystaw, która odbędzie się  26 lipca 2016 r. o godz. 11:00  w sali posiedzeń Urzędu Gminy Krasnystaw ( pokój Nr 203 II piętro), ul. Marii Konopnickiej 4.

Czytaj więcej...

Informacja Inspekcji Weterynaryjnej

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Krasnymstawie, informuje że na terenie Polski odnotowano czwarte ognisko afrykańskiego pomoru świń oraz 96 przypadków u dzików. Wobec powyższego proszę o zapoznanie się z zasadami postępowania w gospodarstwach utrzymujących zwierzęta w celu zapobieżenia wystąpienia choroby zakaźnej w tym afrykańskiego pomoru świń.

Czytaj więcej...

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2014
Download Joomla Templates
stat4u stat4u