Doświadczam - rozumiem - wiem

czwartek, 23 października 2014 r.

DRW04Od września 2014r. uczniowie klasy Ia ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej uczestniczą w unijnym programie ,,Doświadczam - rozumiem -  wiem”.
Rekrutację do projektu ogłosiła firma Lechaa Consulting  z Lublina.

Czytaj więcej...

Informacja o wydanej decyzji środowiskowej

czwartek, 23 października 2014 r.

dla przedsięwzięcia pn. „Hala do suszenia biomasy wraz z obiektami towarzyszącymi"

Czytaj więcej...

Nagroda w konkursie "Przyjazna wieś"

środa, 15 października 2014 r.

nagroda5Gmina Krasnystaw kolejny rok z rzędu została doceniona w konkursie "Przyjazna wieś" na najlepszy projekt, zrealizowany na terenach wiejskich za pieniądze z Unii Europejskiej.
W etapie regionalnym konkursu, organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich,

Czytaj więcej...

„Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 – szanse i możliwości rozwoju dla JST”

środa, 22 października 2014 r.

Europejskie Centrum Integracji i Współpracy Samorządowej „Dom Europy” zaprasza do udziału w seminarium „Nowa perspektywa finansowa 2014-2020 – szanse i możliwości rozwoju dla JST” realizowanego we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju.
Seminarium skierowane jest do przedstawicieli kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla jednostek samorządu terytorialnego, pracowników administracji publicznej oraz innych jednostek i podmiotów zainteresowanych funduszami unijnymi z terenu województwa lubelskiego.

Czytaj więcej...

Wizytacja Ks. Biskupa Cisło w Jaślikowie

wtorek, 14 października 2014 r.

DSC 4289

W niedzielę 12 października 2014 roku w kaplicy pod wezwaniem św. Stanisława Kostki w Jaślikowie powitano Jego Ekscelencję Ks. Biskupa Mieczysława Cisło.
Po mszy z udziałem władz gminy, dyrekcji szkół w Jaślikowie i w Zakręciu, nauczycieli, pracowników i uczniów obu szkół, strażaków z tutejszej Ochotniczej Straży Pożarnej, Koła Gospodyń Wiejskich w Jaślikowie oraz licznie zgromadzonych mieszkańców, goście przeszli do budynku szkoły.

Czytaj więcej...

Wyróżnieni pracownicy oświaty z Gminy Krasnystaw

wtorek, 21 października 2014 r.

foto002W dniu 17 października 2014 r. podczas regionalnych obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Dorohusku nagrodzeni zostali m.in. nauczyciele szkół z terenu Gminy Krasnystaw.
Złoty Medal za Długoletnią Służbę otrzymała:
- Irena Ciechańska – nauczycielka Punktu Przedszkolnego w Stężycy Kolonii
Srebrny Medal za Długoletnią Służbę otrzymali:
- Halina Księżuk - nauczycielka Szkoły Podstawowej w Jaślikowie,
- Beata Gawron - nauczycielka Szkoły Podstawowej w Jaślikowie
- Zbigniew Rzemieniuk - nauczyciel Zespołu Szkół nr 1 w Siennicy Nadolnej

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści z „Trójki” w Instytucie Agrofizyki PAN w Lublinie

piątek, 10 października 2014 r.

 DSC0721406 października 2014 roku uczniowie III klasy Gimnazjum nr 3 w Krasnymstawie uczestniczyli w wykładzie i zajęciach laboratoryjnych organizowanych w Instytucie Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego Polskiej Akademii Nauk w Lublinie. Seminaria odbyły się w ramach projektu p.t. „Zostań odkrywcą fizyki, chemii i biologii w przyrodzie – warsztaty, eksperymenty, badania” 

Czytaj więcej...

Gminny Dzień Edukacji Narodowej

czwartek, 16 października 2014 r.

DE0313 października 2014r. w Zespole Szkół nr 1 w Siennicy Nadolnej obchodzono gminny Dzień Edukacji Narodowej. Podczas uroczystości wyróżnieni nagrodami Wójta Gminy Krasnystaw zostali:
Danuta Bąk – dyrektor Zespołu Nr 3 Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krasnymstawie,  Małgorzata Policha – dyrektor Zespołu Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej,

Czytaj więcej...

Zapraszamy na konsultacje społeczne dokumentu

wtorek, 7 października 2014 r.
„Strategia  rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Krasnystaw PLUS”


W związku z realizacją projektu partnerskiego pn. „Utworzenie obszaru funkcjonalnego Krasnystaw PLUS” trwają prace nad „Strategią rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Krasnystaw PLUS”. W ramach opracowywanego dokumentu zaplanowano przeprowadzenie warsztatów i konsultacji społecznych.

Czytaj więcej...

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2014
Download Joomla Templates
stat4u stat4u