Mobilne Punkty Informacyjne

wtorek, 21 lipca 2015 r

MPI

W ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich konsultanci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego odwiedzają poszczególne gminy regionu.

Celem tego przedsięwzięcia jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia różnych inicjatyw z funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.

Czytaj więcej...

Wyprawka szkolna w roku szkolnym 2015/2016

środa, 8 lipca 2015 r.

pencils-1-1059448-mNa podstawie Rządowego programu pomocy uczniom w 2015 r. – „Wyprawka szkolna” dofinansowanie zakupu podręczników do kształcenia ogólnego lub podręczników do kształcenia w zawodach, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, udzielana jest uczniom uczęszczającym w roku szkolnym 2015/2016 do :

Czytaj więcej...

Zaproszenie do udziału w systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

banner MPR mW imieniu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, będącej partnerem wykonawczym projektu "Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej - Promocja" mamy przyjemność poinformować Państwa o rozpoczęciu od dnia 15 czerwca br. naboru podmiotów, zainteresowanych uzyskaniem statusu "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom" na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. 

Czytaj więcej...

Ogłoszenie

poniedziałek, 6 lipca 2015 r.

Minister Środowiska informuje, że zgodnie z art. 13a ust. 2 ustawy o lasach w bieżącym roku w lasach wszystkich kategorii własności, w tym także w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa, na terenie całego kraju, rozpoczyna się wykonanie opracowania pod nazwą Wykonanie Wielkoobszarowej Inwentaryzacji Stanu Lasu w kraju w latach 2015-2019, którego celem jest określenie, a następnie monitorowanie stanu lasu oraz tempa i trendu zachodzących w nim zmian.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na VII sesję VII kadencji Rady Gminy Krasnystaw

Krasnystaw, dnia  30.06.2015 r.

Przewodniczący
Rady Gminy Krasnystaw

Uprzejmie zapraszam na VII sesję VII kadencji Rady Gminy Krasnystaw, która odbędzie się dnia 7 lipca 2015 r. (wtorek) o godz. 11:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Krasnystaw ( pokój Nr 203 II piętro), ul. Marii Konopnickiej 4.
Proponowany porządek sesji:

Czytaj więcej...

Miejsko – Gminne zawody sportowo – pożarnicze 2015

zawodyW dniu 28 czerwca 2015 r. w Siennicy Nadolnej przeprowadzono Miejsko - Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze, w których wzięło udział 12 drużyn z terenu miasta i gminy Krasnystaw. Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w  Krasnymstawie, a sędzią głównym był st. kpt. Tomasz Ściepko.

Czytaj więcej...

Komunikat ARiMR

Beneficjenci działań "Zwiększanie wartości dodanej podstawowej produkcji rolnej i leśnej" oraz "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" finansowanych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 -2013, będą mieli więcej czasu na złożenie wniosków o wypłatę pomocy.

Czytaj więcej...

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2014
Download Joomla Templates
stat4u stat4u