Zaproszenie na konsultacje społeczne

środa, 22 kwietnia 2015 r.

W związku z realizacją projektu „Program promocji gospodarczej Gminy Krasnystaw” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 zapraszamy przedsiębiorców z terenu Gminy Krasnystaw na spotkanie konsultacyjne dotyczące Strategii Gospodarczej Gminy Krasnystaw na lata 2015-2020.

Czytaj więcej...

Otwarcie placu zabaw w Krupem

IMG 8037Dnia 15 kwietnia 2015r. w Szkole Podstawowej  w Krupem odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw, wybudowanego w ramach Programu "Radosna Szkoła".
    Społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi zgromadziła się w budynku szkoły.
Na początku uroczystości głos zabrał Dyrektor Szkoły Pan Henryk Długosz, który powitał wszystkich przybyłych na tę uroczystość gości.

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT WOJEWÓDZKIEGO INSPEKTORA OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W LUBLINIE ODDZIAŁ W CHEŁMIE  z dnia 13 kwietnia 2015 r.

CHROŃMY PSZCZOŁY PRZED ZATRUCIEM !

Stosując chemiczne środki ochrony roślin należy postępować zgodnie z wymogami Integrowanej Ochrony Roślin,

Czytaj więcej...

Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

wtorek, 21 kwietnia 2015 r.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych w Warszawie - Prognoza niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych

czytaj więcej...

Ostrzeżenie o przymrozkach

wtorek, 21 kwietnia 2015 r.

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie - Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
Ostrzeżenie o przymrozkach

czytaj więcej ...

Dzień z poezją księdza Twardowskiego

poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r.

DSC 003410 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Siennicy Nadolnej odbył się już po raz ósmy Powiatowy Konkurs Recytatorski poezji księdza Jana Twardowskiego. Do tegorocznej edycji konkursu „W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego”, nad którym patronat objęli Wójt Gminy Krasnystaw Janusz Korczyński i Starosta Krasnostawski Janusz Szpak zgłosiło się 37 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Komisja konkursowa w składzie: panie Barbara Bucht i Beata Zadrąg oraz pan Andrzej Woźniak, wyłoniła dziewięciu laureatów i przyznała wyróżnienia.

Czytaj więcej...

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2014
Download Joomla Templates
stat4u stat4u