.

TERMIN PŁATNOŚCI ZA IV KWARTAŁ 2014 ROKU
Z TYTUŁU OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI
TO 25 GRUDNIA

opłatę można zapłacić u inkasenta (sołtysa) lub przelewem na rachunek bankowy
Urzędu Gminy Krasnystaw

Nr 05 8200 0008 2001 0000 2189 0002
PROWADZONY PRZEZ BS KRASNYSTAW

Sukces uczennic Gimnazjum w Zakręciu

piątek, 19 grudnia 2014 r.

zooi1Sukcesem zakończył się udział uczennic Julii Wrony i Patrycji Cichosz z Gimnazjum w Zakręciu w konkursie plastycznym pt. "ZWIERZĘTA AFRYKI W ZAMOJSKIM ZOO". Spośród 399 nadesłanych prac, Komisja Konkursowa przyznała Patrycji Cichosz nagrodę główną w kategorii szkół gimnazjalnych. Natomiast nagrodę specjalną otrzymała Julia Wrona.

Czytaj więcej...

Bezpieczne Przedszkolaki

poniedziałek, 15 grudnia 2014 r.

BP 6Gminne Przedszkole im. Jana Brzechwy od 3 lat realizuje ogólnopolski program ,,Bezpieczne Przedszkole’’ gdyż właściwe nawyki i zachowania należy wdrażać przez cały okres dzieciństwa, aby zaowocowało to w życiu dorosłym. Staramy się wychowywać dzieci na odważnych ale i rozważnych, odpowiedzialnych młodych ludzi, którzy w razie potrzeby będą umieli wybrać jeden z numerów alarmowych, ratując w ten sposób zdrowie i życie własne i drugiego człowieka.

Czytaj więcej...

Życzenia świąteczne od przedszkolaków

środa, 17 grudnia 2014 r.

przedzkolaki04Tradycyjnie, jak co roku, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w dniu 16 grudnia 2014 r. do urzędu gminy przybyła delegacja dzieci wraz z opiekunkami z Gminnego Przedszkola im. Jana Brzechwy w Siennicy Nadolnej.
Dzieci przedstawiły Jasełka oraz śpiewały  kolędy.

Czytaj więcej...

UWAGA PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW - KOMUNIKAT

arimr„Zgodnie z § 5 ust. 6 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 października 2014 r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem dalszych tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej  (Dz. U. poz. 1468), Prezes Agencji Rynku Rolnego informuje, iż pozostała do wykorzystania ilość 1966,5 ton jabłek i gruszek, które mogą zostać objęte wsparciem w ramach rozporządzenia delegowanego Komisji (UE) nr 1031/2014.

Czytaj więcej...

W Nowy Rok z podpisem elektronicznym

środa, 17 grudnia 2014 r.

Zblizajacy sie Nowy Rok jak zawsze przyniesie firmom niespodzianki i nowe wyzwania. I nie chodzi o realizacje noworocznych postanowien czy ekspansje na nieznane dotad rynki, lecz o przygotowanie firm do zmian podatkowych. Jedna z nowinek jest koniecznosc składania deklaracji podatkowych w formie elektronicznej.

Czytaj więcej...

Ostrzeżenie o silnym wietrze

piątek, 12 grudnia 2014 r.

imgw
IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych w Warszawie ostrzega o silnym wietrze o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 75 km/h, z południowego zachodu

Czytaj więcej...

Szlachetna pomoc przedszkolaków

wtorek, 16 grudnia 2014 r.

P1030088Wolontariusze "Szlachetnej Paczki" w miniony weekend dostarczyli pomoc do 19 tysięcy 580 potrzebujących rodzin, w tym ponad 1200 na Lubelszczyźnie. Wśród darczyńców były dzieci, rodzice i pracownicy Punktu Przedszkolnego w Stężycy Kolonii w gminie Krasnystaw. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w przygotowywanie upominków, pokazując, że los potrzebujących wsparcia nie jest om obojętny.

Czytaj więcej...

Medal 30-lecia Skarbnicy Ludowej Tradycji

piątek, 12 grudnia 2014 r.

DSC 7781

dla Zespołu nr 4 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Małochwieju Dużym. Historia szkoły w Małochwieju Dużym jest nierozerwalnie związana z ruchem ludowym, prężnie działającym na tym terenie na przestrzeni ostatniego stulecia. Szczegóły tych wzajemnych relacji zostały opisane m.in. w monografii książkowej poświęconej historii szkoły w latach 1864-2014 autorstwa Pana Andrzeja Jasionowskiego.

Czytaj więcej...

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2014
Download Joomla Templates
stat4u stat4u