Dzień Otwartych Drzwi w Siennicy Nadolnej

DOD SN 0226 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej był DNIEM OTWARTYM dla 6 i 7 - latków z pobliskiego przedszkola oraz ich rodziców. Specjalnie na tę okazję nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, chemii i wychowania fizycznego przygotowali dla przedszkolaków wybuchowe niespodzianki i różnorodne zajęcia.

Czytaj więcej...

CHROŃMY PSZCZOŁY PRZED ZATRUCIEM !

WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT OCHRONY ROŚLIN I NASIENNICTWA W LUBLINIE ODDZIAŁ W CHEŁMIE

KOMUNIKAT- kwiecień 2016 r
CHROŃMY PSZCZOŁY PRZED ZATRUCIEM !


  Stosując chemiczne środki ochrony roślin należy postępować zgodnie z wymogami Integrowanej Ochrony Roślin, której naczelną zasadą jest prawidłowa uprawa, zmianowanie, nawożenie, dobór odmiany genetycznie odpornej lub tolerancyjnej w stosunku do chorób i szkodników oraz właściwy termin siewu, co pozwala ograniczyć do minimum stosowanie chemicznych środków ochrony roślin.

Czytaj więcej...

Agencja Rynku Rolnego Oddział Terenowy w Lublinie Informacja

arrTrwa składanie wniosków o dopłaty do materiału siewnego

Producenci rolni do 25 czerwca 2016 r. mogą składać wnioski w Agencji Rynku Rolnego o przyznanie dopłat z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany.

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE

środa, 13 kwietnia 2016 r.

Urząd Gminy w Krasnymstawie informuje, że od dnia 14 do dnia 29 kwietnia 2016 roku będą zawierane umowy użyczenia dotyczące montażu kolektorów słonecznych do przygotowywania ciepłej wody użytkowej (nie dotyczy to osób, które złożyły ankiety wyłącznie na panele fotowoltaiczne do wytwarzania prądu lub pompy ciepła).
W celu zawarcia umowy należy zgłosić się do pokoju nr 206 w Urzędzie Gminy Krasnystaw wraz z dowodem osobistym i dokumentem potwierdzającym prawo własności lub prawo do władania nieruchomością.

Czytaj więcej...

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2014
Download Joomla Templates
stat4u stat4u