Od 1 marca wniosek o dowód osobisty złożysz w dowolnym urzędzie gminy

środa, 25 lutego 2015 r.

Czeka nas bardzo duża zmiana – zarówno w kwestii rozwiązań legislacyjnych, jak i technologicznych – powiedział wiceminister spraw wewnętrznych Tomasz Szubiela podczas konferencji dotyczącej nowego Systemu Rejestrów Państwowych. Od 1 marca gminy będą pracowały na zintegrowanym systemie m.in. rejestrów bazy PESEL, dowodów osobistych i aktów stanu cywilnego. Oznacza to, że po odpisy aktów urodzenia lub małżeństwa oraz nowy dowód wybierzemy się do dowolnego urzędu gminy lub urzędu stanu cywilnego w Polsce.

Czytaj więcej...

Konsultacje społeczne dokumentacji planistycznej Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Krasnystaw PLUS

środa, 25 lutego 2015 r.

kras pus

W ramach realizacji projektu „Utworzenie obszaru funkcjonalnego Krasnystaw PLUS” opracowano spójną dokumentację planistyczną, polegającą na ujednoliceniu dokumentacji wraz z wersjami elektronicznymi oraz opracowano analizę rozwoju gospodarczego, infrastruktury, ruchu turystycznego, obszarów chronionych i zabytków, uwzględniającą trendy demograficzne i zatrudnienie.

Czytaj więcej...

Obwieszczenie Wójta Gminy Krasnystaw

czwartek, 19 lutego 2015 r.

w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Stacja demontażu pojazdów wycofanych z eksploatacji i punkt skupu złomu - Stężyca Kolonia dz. Nr 94/5"

Czytaj więcej...

Gimnazjaliści na Dniu Otwartym w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim

0121 lutego 2015 r. Lubelski Urząd Wojewódzki zorganizował Dzień Otwarty z okazji jubileuszu 95-lecia. Gimnazjaliści z Siennicy Nadolnej i Krakowskiego Przedmieścia skorzystali z możliwości, by spotkać się z administracją i e-urzędem i reprezentowali Gminę podczas uroczystości.

Czytaj więcej...

Umowa na „schetynówkę”

środa, 18 lutego 2015 r.

W dniu 17.02.2015r. podpisana została umowa pomiędzy Wojewodą Lubelskim a Gminą Krasnystaw w sprawie udzielenia dotacji celowej z budżetu państwa w 2015 roku na zadanie pn.„Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w Gminie Krasnystaw poprzez przebudowę drogi gminnej Nr 109761L w miejscowości Krupe” realizowane  w ramach „Narodowego programu przebudowy dróg lokalnych - Etap II Bezpieczeństwo - Dostępność - Rozwój” 

Czytaj więcej...

W stronę marzeń …

środa, 18 lutego 2015 r

03
W lutym dzieci miały rzadką możliwość malowania na ścianie przedszkola. Pod okiem Karoliny studentki ASP, z pomocą nauczycielek i mam uczestniczyły we współtworzeniu muralu.

Czytaj więcej...

Konsultacje społeczne w ramach projektu „Utworzenie obszaru funkcjonalnego Krasnystaw PLUS”

środa, 18 lutego 2015 r.

W związku z realizacją projektu partnerskiego „Utworzenie obszaru funkcjonalnego Krasnystaw PLUS” Burmistrz Krasnegostawu, Wójt Gminy Krasnystaw, Wójt Gminy Siennica Różana mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konsultacjach społecznych Strategii rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Krasnystaw PLUS na lata 2014–2020 z perspektywą do 2030 roku (Projekt 1.0)

Czytaj więcej...

UWAGA PRACODAWCY !

piątek, 20 lutego 2015 r.

kfszkoleniowyPowiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie rozpoczął przyjmowanie wniosków na realizację zadań,
finansowanych w ramach środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).

Czytaj więcej...

„Festiwal Pączka i Faworka”

wtorek, 17 lutego 2015 r.

W dniu 13 lutego 2015 roku w Siennicy Nadolnej odbył się Festiwal Pączka i Faworka. Impreza organizowana była przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Krasnystaw PLUS" w porozumieniu z Gminnym Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej.

Czytaj więcej...

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2014
Download Joomla Templates
stat4u stat4u