Gminny Dzień Edukacji Narodowej

DN 2016 0714 października 2016 r. w Gminnym Centrum Kultury w Siennicy Nadolnej obchodzono Dzień Edukacji Narodowej. Uroczyste obchody były wspaniałą okazją do podsumowań, gratulacji i podziękowań.
W uroczystości uczestniczyli m.in.: Sekretarz Powiatu Krasnostawskiego Wojciech Hryniewicz, Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Bożena Gawron, Wójt Gminy Krasnystaw Janusz Korczyński, Przewodniczący Rady Gminy Mirosław Berbeć,

Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Rady Gminy Leszek Szeniak, Kierownik Referatu Oświaty i Obsługi Interesantów Ewelina Janowczyk, Główny Specjalista ds. Oświaty Urzędu Gminy Anna Rapa.


Nagrody Wójta Gminy Krasnystaw otrzymali dyrektorzy:

  • Pani Małgorzata Policha – dyrektor Zespołu Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej,
  • Pani Marta Fyk – dyrektor Zespołu Nr 2 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Jaślikowie,
  • Pani Danuta Bąk – dyrektor Zespołu Nr 3 Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krasnymstawie, 
  • Pan Henryk Długosz – dyrektor Zespołu Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Krupem,
  • Pani Joanna Ćwikła – dyrektor Gminnego Przedszkola w Siennicy Nadolnej,
  • Pani Jolanta Szymańska-Zając – dyrektor Publicznego Przedszkola w Krupem.

Dla wyróżniających się nauczycieli Dyrektorzy szkół i przedszkoli przyznali także swoje nagrody:

Zespół Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej:

  1. Mitura Bożena
  2. Ćwirta Jolanta
  3. Dubaj Dariusz
  4. Lis Wioletta
  5. Kostrzewska Beata
  6. Kwiecień Maria
  7. Olida Renata
  8. Rzemieniuk Małgorzata
  9. Rzemieniuk Zbigniew

Zespół Nr 2 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Jaślikowie:

  1. Grzesiak Artur
  2. Chruściel Lucjan
  3. Księżuk Halina
  4. Lisowska Małgorzata
  5. Kucharczyk Anna
  6. Bojarska Danuta

Zespół Nr 3 Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krasnymstawie:

  1. Błaszczak Krzysztof
  2. Hus Danuta
  3. Barcikowska Alicja
  4. Karpińska Iwona
  5. Piróg Edyta
  6. Pomijan Małgorzata
  7. Wrona Anna

Zespołu Nr 4 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Małochwieju Dużym:

  1. Sułek Dariusz
  2. Tymicka Marzena
  3. Berbeć Danuta
  4. Chariasz Beata
  5. Sadowska Jolanta

Zespół Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Krupem:

  1. Gronkowski Mariusz
  2. Rzemieniuk Zbigniew
  3. Smyk Anna
  4. Głowacka Monika
  5. Sawicz Agnieszka

Gminne Przedszkole w Siennicy Nadolnej:

  1. Dyndur Lucyna
  2. Woźniak Aneta

Publiczne Przedszkole w Krupem

  1. Gołębiowska Barbara


Część artystyczną przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół w Siennicyy Nadolnej oraz Zespół Tańca Ludowego z Gminnego Przedszkola w Siennicy Nadolnej.

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2014
Download Joomla Templates
stat4u stat4u