Konsultacje Społeczne

Gmina Krasnystaw planuje ubiegać się o dofinansowanie projektu z zakresu termomodernizacji budynków użyteczności publicznej z Regionalnego Programu Operacyjnego, Działanie 5.2 „Efektywność energetyczna sektora publicznego”. Projektem objęte zostaną następujące budynki:

1. Zespół Szkół Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej
  2. Zespół Nr 3 Przedszkola, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Stanisława Konarskiego w Krasnymstawie
  3. Zespół Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Krupem
  4. Zespół Nr 2 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Jaślikowie
  5. Punkt Przedszkolny w Stężycy
  6. WDK w Krynicy

Oprócz działań termomodernizacyjnych, w budynkach planowana jest instalacja odnawialnych źródeł energii.

W związku z powyższym, zapraszamy serdecznie na konsultacje społeczne dotyczące rodzaju instalacji OZE zamontowanych na budynkach objętych projektem (np. Kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła itp.).

Mieszkańcy, użytkownicy budynków, przedstawiciele organizacji pozarządowych, którym zależy na poprawie funkcjonowania budynków użyteczności publicznej oraz jakości powietrza w gminie będą mogli swoje propozycję zgłosić do Urzędu Gminy.

Forma konsultacji:
Konsultacje odbędą się w formie przesyłania uwag drogą elektroniczną na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Termin przeprowadzenia konsultacji:
Propozycje montowanych instalacji odnawialnych źródeł energii można przesyłać na adres: Urząd Gminy Krasnystaw, ul. M. Konopnickiej 4, 22-300 Krasnystaw w okresie od 25.10.2016 r. 04.11.2016 r.

Komórka organizacyjna Urzędu Gminy Krasnystaw odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
Referat Budownictwa, Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska
Tel. 82 576 37 53 w. 206

Uwaga: Nieprzedstawienie opinii w terminie określonym w niniejszym ogłoszeniu oznacza rezygnację z prawa do jej wyrażenia.

Gmina Krasnystaw 2014