„ POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

pdpz logo

GMINNE CENTRUM KULTURY W KRASNYMSTAWIE Z/S W SIENNICY NADOLNEJ INFORMUJE, ŻE UTWORZONY ZOSTAŁ SZTAB  AKCJI „ POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

W DNIU 04 GRUDNIA 2016 R. W RAMACH AKCJI PLANOWANA JEST ZBIÓRKA NA TERENIE GMINY KRASNYSTAW W OBIEKTACH GMINNEGO CENTRUM KULTURY  W  GODZ. 9.30 – 14.30

W NASTEPUJĄCYCH MIEJSCACH:

1. SIEDZIBA GMINNEGO CENTRUM KULTURY W SIENNICY NADOLNEJ
  2. WIEJSKI DOM KULTURY W SIENNICY NADOLNEJ
  3. WIEJSKI DOM KULTURY W BZITEM- BUDYNEK WDK ORAZ ZBIÓRKA ULICZNA W GODZINACH   12.30-14.30 ( samochód strażacki )
  4. WIEJSKI DOM K ULTURY W KRYNICY
  5. WIEJSKI DOM K ULTURY W NIEMIENICACH
  6. WIEJSKI DOM KULTURY  W ZAKRĘCIU
  7. WIEJSKI DOM KULTURY  W MAŁOCHWIEJU MAŁYM
  8. WIEJSKI DOM KULTURY I TURYSTYKI W WIDNIÓWCE
  9. ŚWIETLICA WIEJSKA W CZARNOZIEMI- ZBIÓRKA ULICZNA  W GODZINACH 12.00- 13.30 (samochód stażacki )
  10. FILIA BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ GMINY W KRUPEM ORAZ ZBIÓRKA ULICZNA W GODZINACH 9.30- 12.00 ( samochód strażacki )

NIE ZBIERAMY PIENIĘDZY. ZBIERAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE DARY RZECZOWE: ODZIEŻ, OBUWIE, ZABAWKI, KSIĄŻKI, SŁODYCZE, ŻYWNOŚĆ DŁUGOTERMINOWĄ, ZIEMIOPŁODY.

Gmina Krasnystaw 2014