Samoobrona Kobiet

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Chełmie informuję, że planowana jest realizacja II edycji szkolenia z kobietami - ochotniczkami spoza resortu obrony narodowej w zakresie walki wręcz - samoobrony od września 2017 roku.

Celem projektu SAMOOBRONA KOBIET jest popularyzacja systemu szkoleniowego z walki wręcz Sił Zbrojnych RP w środowisku cywilnym, zapoznanie kobiet ze sposobem realizacji zajęć z walki wręcz w bliskim kontakcie, nauka podstawowych technik samoobrony oraz doskonalenia opanowanych chwytów i obezwładnień z zakresu samoobrony

Kandydatki na szkolenie powinny spełniać następujące wymagania: wiek powyżej 18 lat, deklarowany dobry stan zdrowia, obywatelstwo polskie, nie karana oraz chęć zdobywania nowych umiejętności.

Panie zamieszkałe na terenie miasta Chełma oraz w powiatach chełmskim, włodawskim oraz w krasnostawskim zainteresowane udziałem w II edycji szkolenia proszone są o przesłanie pocztą elektroniczną informacji dotyczącej swoich danych personalnych (imię, nazwisko, miejsce realizacji szkolenia, adres e-mail) na adres e -mail Wojskowej Komendy Uzupełnień w Chełmie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu 261 161 356.
Jednocześnie informuje, że w/w szkolenie dla kobiet zamieszkałych na terenie województwa lubelskiego organizowane są na terenie jednostek wojskowych w Zamościu i Hrubieszowie.

Z przyjemnością zarejestrujemy kandydaturę Pań na liście zgłoszeń.

Gmina Krasnystaw 2014