Gala „Super Sołtys 2016”

Dnia 4 lutego 2017 r. w krasnostawskim Domu Kultury odbyła się gala podsumowująca plebiscyt „Super Sołtys 2016 Powiatu Krasnostawskiego” zorganizowany przez Redakcję Super Tygodnia Chełmskiego.

Przez kilka tygodni czytelnicy Super Tygodnia głosowali za pomocą kuponów na najbardziej znanych i aktywnych sołtysów.
Podczas gali ogłoszono wyniki konkursu i uhonorowano sołtysów, którzy otrzymali największe liczby głosów w poszczególnych gminach.

Na trzecim miejscu znalazła się pani Agnieszka Czarnecka sołtys Stężycy Nadwieprzańskiej, na piątym miejscu pani Grażyna Atras sołtys Zażółkwi, na szóstym pani Anita Sokół sołtys Bzitego i na dziewiątym miejscu pani Marzena Kwiecień sołtys Zakręcia w gminie Krasnystaw.

Upominki wręczono wszystkim sołtysom biorącym udział w tym plebiscycie. Po części oficjalnej odbył się Bal Super Sołtysów.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Redakcji ”Super Tydzień Chełmski”

Gmina Krasnystaw 2014