APEL O POMOC

Dyrektor Zespołu Nr 2 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Jaślikowie, Rada Rodziców przy Szkole, Rada Sołecka wsi Jaślików oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Jaślikowie

zwracają się z uprzejmą prośbą
o wsparcie materialne dla rodziny Państwa Brzozowskich i Jaślikowskich, którzy stracili dom w wyniku pożaru.

W nocy z 13 na 14 lutego 2017r. spłonął dom Państwa Brzozowskich i Jaślikowskich, dom zamieszkiwało 6 osób w tym 2 dzieci w wieku - dziewczynka 5 lat i chłopiec 8 lat oraz starsza schorowana kobieta.

Prosimy o każdą możliwa pomoc. Dom nie nadaje się do zamieszkania, cały dobytek uległ zniszczeniu w wyniku pożaru.
Poszkodowane rodziny poszukują domu do zamieszkania do czasu odbudowy nowego domu.
Potrzebne są materiały budowlane, sprzęty domowe, żywność, odzież oraz środki finansowe z przeznaczeniem na zakup materiałów budowlanych.

Z góry dziękujemy za okazaną życzliwość i wsparcie dla potrzebujących.

Komitet Organizacyjny

Marta Fyk – Dyrektor Szkoły