Sportowiec roku

sportowiec3Miło nam poinformować, że Najpopularniejszym Sportowcem Gminy Krasnystaw został Pan Sebastian Suduł – piłkarz ZGKS Brat Cukrownik Siennica Nadolna
    W dniu 14 marca w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta gala podsumowująca Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców   powiatu krasnostawskiego roku 2016.

Organizatorem plebiscytu była Grupa Wydawnicza Słowo, Spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Chocimska 3a, wydawca Super Tygodnia w Krasnymstawie, zaś Współorganizatorami plebiscytu byli: Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie Urząd Miasta Krasnystaw, urzędy gmin powiatu krasnostawskiego.

Plebiscyt składał się z następujących kategorii:

• Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2016 – wybrany przez czytelników Super Tygodnia Krasnostawskiego
  • Najpopularniejszy sportowiec w gminie..- wybrany przez czytelników Super Tygodnia Krasnostawskiego spośród kandydatów zgłoszonych przez wójta danej gminy.
  • Drużyna Roku 2016 – zwycięską drużynę wybrali  czytelnicy Super Tygodnia Krasnostawskiego
  • Sportowiec Roku 2016 do lat 15 –wybrany przez  kapitułę
  • Sportowiec Roku 2016 powyżej lat 15 – wybrany przez  kapitułę
  • Trener Roku 2016 – wybrany przez  kapitułę
  • Sportowiec Specjalny Roku 2016 – wybrany przez  kapitułę.

Najpopularniejszym Sportowcem Gminy Krasnystaw został Pan Sebastian Suduł – piłkarz ZGKS Brat Cukrownik Siennica Nadolna, -bardzo szybki napastnik, potrafiący wypracowywać sobie doskonałe sytuacje podbramkowe. Najlepszy strzelec drużyny, koleżeński i lubiany wśród zawodników

Wszyscy Laureaci plebiscytu otrzymali  pamiątkowe dyplomy i  nagrody rzeczowe  ufundowane przez organizatorów i sponsorów Przedsięwzięcia. Imprezę uświetniły występy piosenkarzy – finalistów konkursu The Voice of Glowacki. Młodzieżowy Domu Kultury w Krasnymstawie zaprezentował nowoczesny   układ taneczny.

Gmina Krasnystaw 2014