Uroczyste wręczenia nagród laureatom

poniedziałek, 15 maja 2017 r.

2017-05-11 13.49.56W dniu 11 maja 2017 r. na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim odbyła się wyjątkowa uroczystość. Dwaj uczniowie Gminy Krasnystaw znaleźli się w gronie tych, którzy otrzymali z rąk Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk nagrody i dyplomy za uzyskanie tytułu laureata w konkursie chemicznym. Tytuł laureata w tym roku uzyskał Norbert Kaluźniak z Gimnazjum Nr 1 w Siennicy Nadolnej i Karol Chudziak z Gimnazjum Nr 5 w Krupem. Opiekunem obu uczniów jest Zbigniew Rzemieniuk. W czasie uroczystości okazało się, że, Zbigniew Rzemieniuk to jedyny nauczyciel, którego uczniowie wywodzą się z dwóch różnych szkół. Uczniom i ich opiekunowi towarzyszyli dyrektorzy gimnazjów Małgorzata Policha i Henryk Długosz.

Gmina Krasnystaw 2014