Laureaci konkursów przedmiotowych

Laureaci 2017 122 czerwca 2017 r. Wójt Gminy Krasnystaw Janusz Korczyński wręczył nagrody rzeczowe laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2016/2017 przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Podziękowania otrzymali też nauczyciele – opiekunowie laureatów i dyrektorzy szkół.

Laureatami konkursu chemicznego zostali uczniowie III klasy Gimnazjum Nr 1 w Siennicy Nadolnej: Norbert Kaluźniak oraz Gimnazjum Nr 5 w Krupem: Karol Kasper Chudziak przygotowani przez Pana Zbigniewa Rzemieniuka, zwycięzcami Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu wojewódzkim zostali uczniowie Gimnazjum Nr 3 w Krasnymstawie : Patryk Podgórski, Daniel Piętal i Patryk Niećko przygotowani przez Pana Pawła Haładyja.

Gmina Krasnystaw 2014