Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Wincentowie
Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych „KRAS-EKO”
22-302 Siennica Nadolna Tel.: 82 577 29 73

Do „PSZOK” - Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych  w Wincentowie, znajdującego się na terenie Składowiska Odpadów Komunalnych w Wincentowie, w zamian za uiszczoną opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi właściciele nieruchomości mogą nieodpłatnie dostarczać następujące frakcje odpadów komunalnych zebranych selektywnie:

1. zużyte baterie i akumulatory,
  2. zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny,
  3. meble i inne odpady wielkogabarytowe,
  4. metale,
  5. odpady ulegające biodegradacji – odpady zielone,
  6. zużyte opony,
  7. papier i tektura,
  8. szkło,
  9. tworzywa sztuczne i opakowania wielomateriałowe,
  10. budowlane i rozbiórkowe niezawierające odpadów niebezpiecznych, pochodzące z drobnych robót, nie wymagających pozwolenia na budowę ani zgłoszenia zamiaru prowadzenia robót do starosty,
  11. popiół.

Odpady przeznaczone do zbierania w  PSZOK  należy dostarczać we własnym zakresie.

„PSZOK” przyjmuje odpady komunalne od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Krasnystaw w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 15:30 oraz soboty po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z prowadzącym Punkt.

Gmina Krasnystaw 2014