Sposób na Sukces

DSC 5576Ogólnopolski konkurs "Sposób na Sukces" organizowany przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie rozstrzygnięty - mamy już III swojego laureata!
W dniu 04 lipca 2017r. w Warszawie w Pałacu Belweder odbyła się uroczystość finałowa podsumowująca XVII edycję konkursu „ Sposób na sukces”.

Rada Programowa wybrała laureatów i wyróżnionych w XVII edycji ogólnopolskiego konkursu, były to najlepsze działania przedsiębiorcze i społeczne na obszarach wiejskich. 

 

Wyłoniono czternaście przedsięwzięć w czterech kategoriach: indywidualnej, rodzinnej, zespołowej, inicjatyw na rzecz rozwoju społeczności lokalnych i dodatkowo przyznano dwa wyróżnienia.
Wśród laureatów znalazło się gospodarstwo ekologiczne z Gminy Krasnystaw Państwa Doroty i Jerzego Moń z Krupego, które zajmuje się produkcją wysokiej jakości serów podpuszczkowych i długo dojrzewających.
Ser z Ziołami uzyskał wpis na listę produktów tradycyjnych, gospodarstwo posiada certyfikat zgodności PL-EKO-07-04210.
Właściciele gospodarstwa ekologicznego stawiają konsekwentnie na rozwój swojej pasji i miłości do robienia serów, ich zapał przełożyli na pomysły na biznes. Z połączenia zamiłowania i pasji do ekologii wykuł się ich sposób na sukces.
Właściciele gospodarstwa przykładają dużą wagę to tego, aby wyprodukowane wyroby wyróżniały się przede wszystkim jakością czego potwierdzeniem są liczne dyplomy i nagrody. Priorytetem jest realizacja postawionych sobie celów związanych z zapewnieniem ekologicznych dobrej jakości produktów.

Uroczystą XVII galę finałową objął swoim patronatem honorowym Prezydenta RP przy współudziale Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Galę poprowadził Pan Bogdan Sawicki dziennikarz programu rolniczego Tydzień.
List gratulacyjny od Prezydenta RP wręczyła Pani Barbara Fedyszak- Radziejowskadoradca Prezydenta RP zaś nagrody laureatom wręczał Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Pan Jacek Bogucki oraz Dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Pan Jacek Węsierski.
W imieniu samorządu Gminy Krasnystaw gratulacje i okolicznościową statuetkę wręczyła Edyta Gajowiak - Powroźnik Sekretarz Gminy.

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2018
Download Joomla Templates
stat4u stat4u