Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu „Wiem kim jestem, wiem kim zostanę”

foto 2Gmina Krasnystaw uzyskała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 na realizację Projektu pt.: „Wiem kim jestem, wiem kim zostanę”.
Okres realizacji projektu : 01.08.2017 r.- 31.07.2019 r. Wartość projektu : ok.570 000,00 zł

Umowę podpisano 10 lipca 2017 r.

Główne zadania :

• zajęcia wyrównawcze z matematyki, przyrody, j. angielskiego
  • zajęcia logopedyczne
  • pomoc psychologiczno – pedagogiczna
  • doradztwo zawodowe
  • studia podyplomowe dla nauczycieli informatyki z zakresu nauki programowania
  • zajęcia informatyczne z nauką programowania.

W ramach projektu:

• zostaną przeprowadzone zajęcia w Parku Zoom Natury w Janowie Lubelskim, w Ogrodzie Botanicznym w Lublinie,
  • uczniowie wezmą udział w pokazach chemicznych w Lublinie, wizytach studyjnych w lokalnych zakładach pracy,
  • zostaną zakupione pomoce dydaktyczne m.in. wyposażenia pracowni szkolnych do nauczania przedmiotów przyrodniczych i chemicznych, informatycznych.
  • każdy uczestnik otrzyma zestaw materiałów biurowych przed rozpoczęciem zajęć dodatkowych.

REKRUTACJA: ( 16.08.2017 – 15.09.2017)
 Rekrutacja zostanie przeprowadzona w :

• Zespole Nr 1 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej
  • Zespole Nr 2 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Jaślikowie