Gminny Dzień Edukacji Narodowej

DEN 2017 1013 października 2017 r. w Szkole Podstawowej w Siennicy Nadolnej obchodzono Gminny Dzień Edukacji Narodowej. Uroczyste obchody były wspaniałą okazją do podsumowań, gratulacji i podziękowań. 
   W uroczystości uczestniczyli m.in.: Zastępca Wójta Gminy Krasnystaw Tomasz Barczuk, Przewodniczący Rady Gminy Mirosław Berbeć, Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych Rady Gminy Leszek Szeniak, Kierownik Referatu Oświaty i Obsługi Interesantów Ewelina Janowczyk, Główny Specjalista ds. Oświaty Urzędu Gminy Anna Rapa.

Nagrody Wójta Gminy Krasnystaw otrzymali:

  1. Joanna Ćwikła – Dyrektor Gminnego Przedszkola w Siennicy Nadolnej,
  2. Jolanta Szymańska-Zając – Dyrektor Publicznego Przedszkola w Krupem

nauczyciele:

  1. Paweł Haładyj
  2. Mirosław Berbeć

Dla wyróżniających się nauczycieli Dyrektorzy szkół i przedszkoli przyznali także swoje nagrody:

Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej:

  1. Jabłońska Alicja
  2. Jakubiec Małgorzata
  3. Kostecka-Marchewa Dorota
  4. Kwiecień Jacek
  5. Kwiecień Maria
  6. Mazurek Elżbieta  
  7. Sułek Dariusz 
  8. Wrońska Beata                              

Szkoła Podstawowa w Jaślikowie:

  1. Gawron Beata
  2. Kleban Beata
  3. Ciechańska Irena
  4. Biskup Małgorzata
  5. Knap Ewa
  6. Bojarczuk Magdalena
  7. Jasińska Agnieszka

Przedszkole i Szkoła Podstawowa Nr 3  w Krasnymstawie:

  1. Małgorzata Białek
  2. Joanna Demczuk
  3. Roberta Hys
  4. Beata Niećka
  5. Anna Sędłak
  6. Monika Skrycka
  7. Krystyna Gozdecka

Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym:

  1. Hanna Berbeć
  2. Teresa Berbeć
  3. Hanna Czuba
  4. Renata Lewandowska
  5. Anna Ścibor

Szkoła Podstawowa w Krupem:

  1. Renata Długosz 
  2. Izabela Józefowska 
  3. Alicja Tomasik-Matysiak   
  4. Krzysztof Darmochwał            

Gminne Przedszkole w Siennicy Nadolnej:

  1. Pani Małgorzata Podolak
  2. Bożena Żyłowska

Publiczne Przedszkole w Krupem

  1. Elżbieta Dobosz

Część artystyczną przygotowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Małochwieju Dużym oraz przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Krupem.

W dniu 19 października 2017 roku w Chełmie odbędzie się wojewódzka uroczystość, podczas której uhonorowani zostaną nauczyciele szkół odznaczeniami państwowymi, resortowymi, nagrodą ministra i kuratora oświaty:

Medal Złoty za Długoletnią Służbę otrzymają:

  1. Danuta Bąk – Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie
  2. Małgorzata Podolak – Gminne Przedszkole w Siennicy Nadolnej
  3. Anna Manachiewicz – Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej
  4. Grażyna Łukaszewska – Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej
  5. Wiesława Szumiło – Szkoła Podstawowa w Krupem

Medal Srebrny za Długoletnią Służbę otrzymają:

  1. Danuta Hus – Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie
  2. Beata Kleban – Szkoła Podstawowa w Jaślikowie
  3. Stanisława Pachuta – Szkoła Podstawowa w Jaślikowie

Medal Brązowy za Długoletnią Służbę otrzymają:

  1. Dariusz Dubaj – Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej
  2. Krzysztof Błaszczak – Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie
  3. Dorota Kwiatosz - Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie
  4. Anna Wrona - Zespół Nr 3 Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Krasnymstawie

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymają:

  1. Lucyna Dyndur – Gminne Przedszkole w Siennicy Nadolnej
  2. Elżbieta Kasperek – Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej
  3. Celina Kowal – Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej
  4. Urszula Podgórna-Miszczak – Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej

Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej otrzyma:

  1. Zbigniew Rzemieniuk – Szkoła Podstawowa w Siennicy Nadolnej

                   


Województwo Lubelskie                  

Gmina Krasnystaw 2018
Download Joomla Templates
stat4u stat4u