Piknik Kulturalno-Naukowy

Dnia 15 października w Szkole Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej odbył się Piknik Kulturalno - Naukowy zorganizowany przez Wójta Gminy Krasnystaw, Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej przy współpracy Szkoły Podstawowej.

W wydarzeniu wzięły udział dzieci i młodzież wraz z nauczycielami ze szkół podstawowych z terenu Gminy Krasnystaw.

Młodzież uczestniczyła w ciekawych zajęciach z zakresu robotyki, z kolei młodsi uczniowie prezentowali podczas występów swoje umiejętności taneczne i wokalne. Słoneczna pogoda sprzyjała do wzięcia udziału w licznych grach, zabawach i konkursach, które zapewnił organizator. Do dyspozycji były również dmuchane zamki. Na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom i sponsorom, dzięki którym mogliśmy zorganizować nasz Piknik.

Wsparcia udzielili nam: Bank Spółdzielczy w Krasnymstawie, firmy: „WOJTAL”, „WEMAX”, „NIZBUD”, „MAZUREK - METAL”, „BRENAL” oraz Gospodarstwo Ogrodnicze z Czarnoziemi.