Spotkanie w sprawie możliwości wsparcia finansowego do łąk

Informacja dotycząca programu pomocowego realizowanego w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na użytkach zielonych. Uprzejmie informujemy, że w dniu 17 lipca 2012 r. o godzinie 10:00 w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy Krasnystaw / sala 203 / odbędzie się spotkanie w temacie możliwości wsparcia finansowego do łąk.

Omówione zostaną pakiety przyrodnicze programów rolno – środowiskowych oraz warunki przystąpienia i skorzystania z tej formy wsparcia finansowego do łąk i pastwisk.
Informacja niniejsza skierowana jest przede wszystkim do Rolników osiadających łąki, których z różnych przyczyn nie można wykaszać oraz Sołtysów z terenu Gminy Krasnystaw i wszystkich zainteresowanych powyższą problematyką.

Serdecznie zapraszamy.

Gmina Krasnystaw 2014